Losowy obraz

P9010057.JPG
powered_by.png, 1 kB
Dzień Wiosny i Samorządności Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: Dąbrowska M.   
29.04.2009.

Dzień Wiosny i Samorządności w szkole !

20 marca 2009r. obchodziliśmy w szkole Dzień Wiosny i Samorządności. To był niezwykły, niepowtarzalny dzień! Dowiedzieliśmy się, że najsympatyczniejszą dziewczyną z podstawówki jest ... Weronika Burczyk, chłopcem- Mateusz Morawiec. Natomiast w konkursie gimnazjalnym zwyciężyli Jagoda Chociaj i Maciej Woźniak. Odbył się też międzyklasowy konkurs. Wzięli w nim udział przedstawiciele poszczególnych klas. Zmagali się w różnych konkurencjach, np. jedzenie kisielu z zamkniętymi oczami, wkładanie na siebie jak największej ilości ubrań, jedzenie cytryny itp. Śmiechom i żartom nie było końca. Czy któraś klasa była najlepsza? Niech to pozostanie tajemnicą. Wszyscy w jakiś sposób byli niepokonani! Na apelu, komisja składająca się z nauczycieli, nagrodziła uczniów, którzy wyróżnili się najciekawszymi pomysłami na oryginalne przebranie i fryzurę. Trzeba przyznać, że pomysłowość naszych uczniów jest nieograniczona. Szkoda, że Dzień Samorządności jest tylko raz w roku!

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2024 - 2000 ZSP Kleszczewo Kościerskie :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.