Losowy obraz

IMG_0064.JPG
powered_by.png, 1 kB
Prawa Dziecka Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: Opiekun Sam. Uczniowskiego   
11.12.2009.

Konwencja o Prawach Dziecka.

W związku z rocznicą uchwalenia przez ONZ 20 listopada 1989 r. Konwencji o Prawach Dziecka w naszej szkole odbył się apel, którego celem było ponowne przypomnienie uczniom praw zapewnionych im w w/w konwencji. Uczniowie klasy III gimnazjum przedstawili niektóre z praw dziecka w formie krótkiego wyjaśnienia i scenek ukazujących ich nieprzestrzegania. Ponadto prawa dziecka zostały omówione przez wychowawców na godzinach wychowawczych. Uczniowie wzięli też udział w ogólnopolskim konkursie obejmującym wspomnianą tematykę. Mamy nadzieję, że uczniowie naszej szkoły nie muszą dopominać się o swoje prawa, a jeśli zaistnieje taka konieczność, będą wiedzieli, że mają do tego prawo.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2024 - 2000 ZSP Kleszczewo Kościerskie :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.