Losowy obraz

okr_2013_40.jpg
powered_by.png, 1 kB
Dzień Babci i Dziadka Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: Trawicka M.   
01.02.2010.


Dnia 22.01.2010 roku, w naszej szkole, odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Program artystyczny przygotowali uczniowie klasy II SP i dzieci z oddziału przedszkolnego pod kierunkiem wychowawczyń: p. W. Kujach i p. M. Trawickiej. Uroczystość przebiegła w miłej i wzruszającej atmosferze przy kawie i ciastkach. Przybyli licznie babcie i dziadkowie byli zachwyceni występem swoich wnucząt. Na zakończenie występu zostali obdarowani specjalnie przygotowanymi kwiatkami, życzeniami i całusami.

Zapraszamy do galerii zdjęć !

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2024 - 2000 ZSP Kleszczewo Kościerskie :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.