Losowy obraz

okr_2013_15.jpg
powered_by.png, 1 kB
W ZOO !!! Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: Kujach W.   
24.06.2010.


Do ZOO.

Dnia 27.05.2010 r. uczniowie klasy pierwszej oraz dzieci z oddziału przedszkolnego i małego przedszkola, pojechały na wycieczkę do ZOO. Zanim dotarliśmy na miejsce zrobiliśmy przystanek nad morzem. Zabawy nie było końca. Dzieci goniły fale, zbierały muszelki i czarodziejskie kamyki, oglądały wspaniałe statki i oręty. Prawie zaprzyjaźniły się ze stadem łabędzi, które podpłynęły bardzo blisko brzegu.
Gdy dotarliśmy na miejsce czekała już na nas ciuchcia, która zabrała nas na przejażczkę po ZOO. Pan przewodnik opowiadał nam ciekawostki o przyzwyczajeniach zwierząt żyjących na terenie ZOO, wymieniał ich nazwy i zachęcał do obejrzenia tych, do których nie można dojechać ciuchcią. Trochę czasu spędziliśmy przy kramach z pamiątkami i lodami. Na zakończenie wycieczki zaplanowalismy jedzonko w McDonalds. Dzieci otrzymały zestawy z zabawką, groźnym, ziejącym ogniem smokiem. Najedzeni i zadowoleni wróciliśmy do domu. Cieszyliśmy się bardzo, że dopisała nam pogoda i wszyscy mieli wspaniałe humory.

Zapraszamy
do galerii !!!

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2023 - 2000 ZSP Kleszczewo Kościerskie :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.