Losowy obraz

DSC00244.JPG
powered_by.png, 1 kB
DZIEŃ MATKI I OJCA Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: Kujach W.   
25.06.2010.


DZIEŃ MATKI I OJCA

Dnia 26 maja 2010r. zaprosiliśmy do naszej szkoły mamusie i tatusiów z okazji ich święta. Występ przygotowali uczniowie klas I i II szkoły podstawowej , zespól wokalny oraz dzieci z oddziału przedszkolnego. Szanownych gości powitała pani dyrektor Krystyna Olszowa. Składając życzenia zaprosiła do wysłuchania scenek, wierszy oraz piosenek. Przed występem rodzice otrzymali piękne opaski z motylkami i kwiatkami które założyli z dumą na głowy. Przy stolikach zasiedli radośnie, by popijając kawę i częstując się ciasteczkami wysłuchać, tego co przygotowały dla nich dzieci. Padało wiele słów wdzięczności za trud wychowania , za miłość i czułość oraz za to, że są. Po występie wszyscy uczniowie zaśpiewali z wielkim zaangażowaniem ”Sto lat” , a potem pobiegli uściskać swoich rodziców. Za swój występ otrzymali gromki brawa. Rodzice byli wzruszeni i radośni. Na pamiątkę wpisali się do laurki . Do występów dzieci przygotowały panie :W. Kujach , H. Jankowska, K. Olszowa i M. Trawicka

Zapraszamy
do galerii !!!

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2023 - 2000 ZSP Kleszczewo Kościerskie :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.