Losowy obraz

muzprzeglad2014_05.jpg
powered_by.png, 1 kB
Wielkie marzenia małych ludzi. Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: M. Stypa, W.Kujach   
29.06.2010.Wielkie marzenia małych ludzi i dobre rady ...

Ostatni tydzień roku szkolnego 2009/2010 obfituje w wiele atrakcji przygotowanych przez uczniów naszej szkoły. W poniedziałek 21 czerwca uczniowie z oddziału przedszkolnego oraz z klasy I gimnazjum przygotowali apel. W związku ze zdobywaniem sprawności papieskich dzieci z oddziału przedszkolnego Przygotowały krótką część artystyczna pt. „Wielkie marzenia małych ludzi”. Swoje marzenia przedstawiły poprzez śpiew, taniec, ruch i zabawę. Każde dziecko o czymś marzy, a dzieci z oddziału przedszkolnego marzą o podróżach, występach, zdrowiu, zadbanym i czystym lesie, a przede wszystkim o zbliżających się wakacjach. Pragną, aby były słoneczne, wesołe i radosne, czego życzyli również pozostałym uczniom i nauczycielom naszej szkoły. Następnie przyszła kolej na starszych uczniów, którzy opowiedzieli o zbliżających się wakacjach, przedstawili dobre rady, o których warto pamiętać aby spędzić bezpieczne wakacje. Uczniowie również podziękowali rodzicom, nauczycielom oraz kolegom za wsparcie, pomoc oraz wspólne spędzanie czasu, a także życzyli udanych i przyjemnych wakacji. Uczniowie przygotowali również piosenki o wakacjach, dzięki którym w szkole zapanowała wakacyjna atmosfera, a wspólne śpiewanie wprawiło w radosny nastrój.

Zapraszamy
do galerii zdjęć !

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2024 - 2000 ZSP Kleszczewo Kościerskie :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.