Losowy obraz

P9190002.JPG
powered_by.png, 1 kB
Do Aqua Parku Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: Dąbrowska M.   
30.06.2010.


Do Aqua Parku

Wychowawcy klas IV i V spełnili marzenie swoich uczniów i zorganizowali im wycieczkę do Aqua Parku w Sopocie. Wielka wyprawa do bajecznej wodnej krainy odbyła się 7 czerwca 2010r. Moczyliśmy się wszyscy w ciepłych wodach basenu całe 3 godziny! Największą atrakcją była oczywiście zjeżdżalnia! Trzeba przyznać, że potem bardzo zgłodnieliśmy i pojechaliśmy…oczywiście…do McDonald’s. I już nie wiemy, co było większą atrakcją - pływanie czy przepyszne jedzenie… Nie będziemy tego sporu rozstrzygać, bo doszliśmy do wniosku, że skoro Aqua Park to musi być i McDonald’s!

Zapraszamy do galerii zdjęc !!!

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2023 - 2000 ZSP Kleszczewo Kościerskie :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.