Losowy obraz

okr_2013_15.jpg
powered_by.png, 1 kB
Czas podsumowań. Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: K. Olszowa   
05.07.2010.


Czas podsumowań.

Koniec roku szkolnego to czas podsumowań.
W przedostatnim dniu nauki zorganizowaliśmy apel, w czasie którego z ogromną przyjemnością wręczaliśmy uczniom nagrody. Najmłodsi uczniowie otrzymali upominki za systematyczne oszczędzanie w SKO, zaszczytny tytuł „Mola książkowego” i niespodzianki, oczywiście w postaci książek, wręczyliśmy tym, którzy przeczytali najwięcej książek z naszej szkolnej biblioteki. Wiele emocji było podczas wręczania medali i pucharów najlepszym sportowcom szkoły.
Z żalem pożegnaliśmy sportowców z klasy III gimnazjum, którzy wielokrotnie zdobywali wysokie miejsca w zawodach i swoją postawą oraz osiągnięciami przynosili zaszczyt szkole.
Apel był też okazją do przedstawienia nowego składu Samorządu Uczniowskiego.Zapraszamy
do galerii zdjęć !

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2023 - 2000 ZSP Kleszczewo Kościerskie :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.