Losowy obraz

okr_2013_23.jpg
powered_by.png, 1 kB
Rok szkolny 2010/11 rozpoczety! Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: Marek M.   
15.09.2010.Rok szkolny 2010 / 2011 rozpoczęty!!!

Tradycyjnie 1 września o godzinie 8,00 nasza szkolna społeczność rozpoczęła nowy rok szkolny od uroczystej Mszy Św. w kościele parafialnym w Kleszczewie Kościerskim. W szkole odbył się uroczysty apel przygotowany przez klasę szóstą szkoły podstawowej prowadzony przez nową przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego E. Stoffa. Po apelu uczniowie powędrowali do klas na spotkania ze swoimi wychowawcami. Wszystkim uczniom życzymy powodzenia i sukcesów w nauce, rodzicom zadowolenia ze swoich pociech, a nauczycielom dużo cierpliwości i radości w codziennej pracy pedagogicznej!

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2024 - 2000 ZSP Kleszczewo Kościerskie :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.