Losowy obraz

P1150015.JPG
powered_by.png, 1 kB
Ślubuję być dobrym uczniem ... Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: Olszowa K.   
20.10.2010.


Ślubuję być dobrym uczniem, swoją nauką i zachowaniem sprawiać radość rodzicom i nauczycielom…

Dzień 1 października na długo pozostanie w pamięci naszych pierwszoklasistów. W tym dniu złożyli oni uroczyste ślubowanie i zostali włączeni do grona uczniów naszej szkoły. Najpierw jednak musieli przejść próby i udowodnić, że są tego godni. Rozwiązywali więc zagadki i wykonywali ćwiczenia sprawnościowe, ale największe emocje budziły wierszyki i piosenki w wykonaniu maluchów. Dyrektor szkoły dokonał pasowania na ucznia, a potem był czas na upominki i niespodzianki. Uczniowie otrzymali pamiątkowe znaczki i książeczki SKO. Klasa II , jak to u nas jest w zwyczaju, także przygotowała drobne upominki. Jednak największą atrakcją były prezenty od rodziców. Pięknym zwyczajem jest też w naszej szkole sadzenie przez pierwszoklasistów symbolicznego drzewka na terenie szkoły. W ten sposób uczymy uczniów dbania o swoje otoczenie. Zanim rodzice wraz z dziećmi udali się na pyszny poczęstunek, na dzieci najmłodsze czekała jeszcze jedna niespodzianka. Było nią otwarcie nowego kącika zabaw przygotowanego w ramach programu „Radosna Szkoła”.

Zapraszamy
do galerii zdjęć !!!

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2023 - 2000 ZSP Kleszczewo Kościerskie :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.