Losowy obraz

DSC00242.JPG
powered_by.png, 1 kB
Dzień Komisji Edukacji Narodowej Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: Ptak B.   
10.11.2010.Dzień Komisji Edukacji Narodowej

Dnia 13.10.2010 r. w naszej szkole uroczyście obchodziliśmy Dzień Komisji Edukacji Narodowej, powszechnie nazywany Dniem Nauczyciela. Z tej okazji klasa IV przygotowała uroczysty apel. Gośćmi honorowymi była dyrekcja i wszyscy nauczyciele Zespołu Szkół Publicznych w Kleszczewie Kościerskim. W uznaniu zasług i osiągnięć w pracy dydaktyczno - wychowawczej dyrektor szkoły, p. Marek Mischke, w czasie uroczystej akademii wręczył wyróżniającym się nauczycielom nagrody Dyrektora Szkoły, natomiast wicedyrektor szkoły, p. Krystyna Olszowa, złożyła gratulacje panu dyrektorowi, który otrzymał nagrodę Wójta Gminy Zblewo. Na uroczystości pożegnaliśmy również wieloletnią nauczycielkę naszej szkoły Panią T. Krzyżyńską, która przez szereg lat przekazywała wiedzę historyczną wielu pokoleniom uczniów. Uroczystość zakończyli członkowie Samorządu Uczniowskiego, którzy wręczając kwiaty dyrekcji szkoły, nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi, złożyli najserdeczniejsze życzenia.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2023 - 2000 ZSP Kleszczewo Kościerskie :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.