Losowy obraz

PA030053.JPG
powered_by.png, 1 kB
Szkoła marzeń. Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: Trawicka M.   
15.11.2010.

" Szkoła marzeń."

W październiku uczniowie klasy III SP realizowali temat " Szkolna godzina marzeń". Najpierw opowiadali, w jakiej szkole chcieliby się uczyć. Trzeba przyznać, że nasza szkoła spełnia w większości ich oczekiwania. Dołożyliby jeszcze basen ze zjeżdżalniami, bardziej wyposażone sale, a do naszej sali dodaliby komputery. Chcieliby mieć klasę tradycyjną, ale unowocześnioną sprzętem elektronicznym. Chcieliby też, jak starsi uczniowie mieć takie przedmioty jak: chemia, fizyka, historia itp. Potem w swoich domach przy współpracy rodziny wykonali makiety " Szkoła marzeń", które po przyniesieniu do klasy stworzyły ciekawą wystawę. Makiety zostały wykonane w większości z materiałów odpadowych.
Każda makieta jest ciekawa i niepowtarzalna, ale wszyscy uczniowie jednomyślnie orzekli, iż makieta Kariny Groth jest największa, najciekawsza i najprecyzyjniej wykonana. Można się o tym przekonać oglądając zdjęcia makiet zamieszczone na naszej stronie internetowej.
Wystawa makiet klasy III wzbudzała zainteresowanie uczniów innych klas, którzy często zaglądali do sali numer 7, aby pooglądać te ciekawe i pomysłowe prace.Zapraszamy
do galerii zdjęć !!!

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2024 - 2000 ZSP Kleszczewo Kościerskie :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.