Losowy obraz

cyrk2014_09.jpg
powered_by.png, 1 kB
Wolontariat rodziców. Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: Dąbrowska M.   
22.12.2010.


Festyn „Święta tuż, tuż...” to wielkie wydarzenie w życiu naszej szkoły, ponieważ wymaga zaangażowania wszystkich nauczycieli, uczniów i pracowników szkoły. Każda klasa przygotowuje swoje stoisko, z ozdobami świątecznymi oraz świątecznymi smakołykami. W tym roku w uczniom klasy IV i VI w przygotowaniu ozdób pomagali rodzice. Panie – Danuta Walkusz, Anna Świerkowska i Agnieszka Piłat – wykazały się niezwykłym talentem. Pracowały z uczniami na godzinach wychowawczych, tworząc ozdoby z przeróżnych elementów. Te, który budziły potem zadziwienie wśród oglądających, to niepowtarzalne ozdoby z........makaronu, które na tegorocznym festynie pojawiły się po raz pierwszy. Utalentowanym Mamom serdecznie dziękujemy.

Zapraszamy
do galerii zdjęć !!!

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2024 - 2000 ZSP Kleszczewo Kościerskie :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.