Losowy obraz

P5160002.JPG
powered_by.png, 1 kB
Świąteczny apel !!! Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: Dąbrowska M.   
03.01.2011.

Świąteczny apel !!!

Ostatni dzień w szkole przed przerwą świąteczną to czas klasowych spotkań wigilijnych, życzeń i upominków. Samorząd Uczniowski wcześniej zaproponował swoim kolegom wspólne śpiewanie kolęd. Każda klasa miała przygotować kolędę, którą zaprezentuje na apelu, ale … z własnym akompaniamentem. Trzeba przyznać ze pomysłów było co niemiara. Od gitary poprzez trójkąty, dzwonki, pojemniki z grochem aż do szeleszczących kartek! Dyrekcja szkoły nagrodziła wszystkich śpiewających jak to świątecznie bywa – słodyczami. Prezentacje popisów klasowych zakończyli nauczyciele, którzy również- ku radości uczniów- zaśpiewali jedną z kolęd.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2024 - 2000 ZSP Kleszczewo Kościerskie :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.