Losowy obraz

okr_2013_20.jpg
powered_by.png, 1 kB
Bal karnawałowy !!! Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: Olszowa K.   
25.01.2011.


Można by powiedzieć, że uczniowie naszej szkoły weszli w zimowe ferie tanecznym krokiem. W styczniową sobotę zostali zaproszeni na tradycyjny bal karnawałowy. Szkoła była odświętnie udekorowana, o co zadbała klasa III gimnazjum pod czujnym okiem nauczycieli. Przed południem z najmłodszymi dziećmi przybyło wielu rodziców. W ich oczach widać było zachwyt dla swoich pięknie i pomysłowo przebranych pociech pląsających w rytm muzyki. Rada Rodziców przygotowała też dla dzieci słodkie niespodzianki. Tak wesoło rozpoczęte ferie będą zapewne udane, czego wszystkim naszym uczniom i nauczycielom życzymy.

Zapraszamy
do galerii zdjęć !!!

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2023 - 2000 ZSP Kleszczewo Kościerskie :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.