Losowy obraz

okr_2013_16.jpg
powered_by.png, 1 kB
CodeBlocks /programowanie w C i C++ Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: Marek M.   
25.02.2010.
CodeBlocks - wielkość pliku 74 MB działa we wszystkich systemach Windows 32 i 64 bitowych

CodeBlocks to doskonałe środowisko programistyczne dla osób piszących w języku C i C++. Środowisko ma domyślnie zainstalowany kompilator, umożliwia zainstalowanie kolejnych kompilatorów. Dodatkowo funkcjonalność aplikacji można poszerzać za pomocą wtyczek dostępnych w sieci. Zarządzanie kilkoma plikami w środowisku jest bardzo proste i szybkie dzięki zastosowaniu tak zwanych paneli, w których poruszamy się podobnie jak w przeglądarkach internetowych. Poza tym CodeBlocks koloruje składnie i wyświetla w czasie rzeczywistym podpowiedzi dotyczące funkcji.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2024 - 2000 ZSP Kleszczewo Kościerskie :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.