Losowy obraz

P6160083.JPG
powered_by.png, 1 kB
Festyn Rodzinny ... Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: K. Olszowa   
16.06.2011.

Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka.


          W środę, 1 czerwca 2011 r. w naszej szkole odbył się festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Został on zorganizowany przy współpracy z Radą Rodziców i Radą Sołecką Kleszczewa K.
          Festyn rozpoczął się od występów artystycznych uczniów naszej szkoły. Dla uczestników zabawy organizatorzy przewidzieli mnóstwo atrakcji i konkursów. Najmłodsi mogli zrobić sobie bajkowy, niepowtarzalny makijaż. Na szkolnym boisku odbyły się zabawy sportowo-rekreacyjne, w których brali udział nie tylko uczniowie, ale także ich rodzice.
          Uśmiechnięte twarze były dowodem na to, że zabawa udała się w stu procentach, a środowe popołudnie na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników festynu. Czasami niewiele potrzeba, by uszczęśliwić i małych, i dużych…

Zapraszamy
do galerii zdjęć !
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2023 - 2000 ZSP Kleszczewo Kościerskie :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.