Losowy obraz

P5050114.JPG
powered_by.png, 1 kB
Indiańska wycieczka. Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: Olszowa K.   
06.07.2011.

Indiańska wycieczka .


          W czerwcu nasi najmłodsi uczniowie z oddziału przedszkolnego i klas I- III pod opieką swych wychowawczyń udały się na wycieczkę do osady indiańskiej w Radogoszczy. Wielki Wódz czekał na nas już w Osieku i osobiście konwojował na miejsce. Najpierw wszyscy pomalowali swoje twarze. Było to bardzo ekscytujące zadanie, bo nikt nie miał lusterka. Wszystkie dzieci otrzymały też stroje indiańskie i opaski, a potem Wielki Wódz nadał każdemu indiańskie imię. Śmiechu było przy tym wiele.
          Młodzi wojownicy i wojowniczki uczestniczyli w podchodach oraz grach i zabawach zręcznościowych. Każdy zbierał swoje trofea w postaci piórek, które dla zwycięzców zamieniły się w tytuł Wodza. Wszyscy kosztowali też indiańskiej zupy i piekli nad ogniskiem kiełbaski- większość po raz pierwszy w życiu.
          Dzieci wróciły z wycieczki zmęczone, ale bardzo zadowolone. Przywiozły do domu wrażenia i piękne indiańskie ozdoby.

Zapraszamy
do galerii zdjęć !
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2024 - 2000 ZSP Kleszczewo Kościerskie :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.