Losowy obraz

zblewo_02.JPG
powered_by.png, 1 kB
Bal Absolwentów ... Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: Tuchlin A.   
06.07.2011.

Było hucznie i wesoło.


          W sobotę 11.06.2011 Absolwenci roku szkolnego 2010/2011 uroczyście pożegnali szkołę, w której przeżywali radość pierwszych sukcesów, gorycz porażek, pierwsze miłości, przyjaźnie, konflikty, miejsce, gdzie próbowali zrozumieć otaczający, czasem zupełnie odległy, świat. W przedstawieniu przygotowanym specjalnie na tę okazję, któremu towarzyszyło przysłowie łacińskie „ Człowiek jest jak kwiat, nie rozwija się, jeśli się go nie podlewa” wspominali swoje etapy edukacji, złożyli podziękowania rodzicom za wartościowe dary, których nie można kupić za żadne pieniądze, nauczycielom za to, że kształcili ich umiejętności, uczyli wytrwałości, dodawali odwagi, zachęcali do działania, a także pozostałym pracownikom szkoły za to, że troszczyli się o to, aby szkoła była ich drugim domem. Część artystyczną uczniowie zakończyli zaprezentowaniem swoich umiejętności tanecznych w polonezie. Tym polskim tańcem narodowym rozpoczęli Bal Gimnazjalny. Było hucznie i wesoło.

Zapraszamy
do galerii zdjęć !
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2024 - 2000 ZSP Kleszczewo Kościerskie :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.