Losowy obraz

okr_2013_33.jpg
powered_by.png, 1 kB
Przedostatni apel ... Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: Marek M.   
08.07.2011.

Przedostatni apel ...          W przedostatnim dniu nauki zorganizowaliśmy apel, w czasie którego z ogromną przyjemnością wręczyliśmy uczniom nagrody za osiągnięcia w konkursach przedmiotowych, bibliotekarskich, fotograficznych, graficznych i sportowych. Najmłodsi uczniowie otrzymali upominki za systematyczne oszczędzanie w SKO. Wiele emocji było podczas wręczania medali i pucharów najlepszym sportowcom szkoły. Z żalem pożegnaliśmy sportowców z klasy III gimnazjum, którzy wielokrotnie zdobywali wysokie miejsca w zawodach i swoją postawą oraz osiągnięciami przynosili zaszczyt szkole. Końcowym akcentem uroczystości był mecz siatkówki uczniowie : nauczyciele !

Zapraszamy
do galerii zdjęć !


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2024 - 2000 ZSP Kleszczewo Kościerskie :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.