Losowy obraz

okr_2013_21.jpg
powered_by.png, 1 kB
Apel z okazji Dnia ... Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: A. Tuchlin   
03.11.2011.

Dzień Edukacji Narodowej


          14 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji klasa IV przygotowała uroczysty apel. Tego dnia uczniowie mogą szczególnie podziękować, dyrekcji, nauczycielom i pracownikom szkoły za ciężką pracę i trud włożony w edukację oraz wychowanie. W uznaniu zasług i osiągnięć w pracy dydaktyczno - wychowawczej dyrektor szkoły, p. Marek Mischke, w czasie uroczystej akademii wręczył wyróżniającym się nauczycielom nagrody Dyrektora Szkoły, oraz złożył gratulacje pani Mireli Trawickiej, która otrzymała nagrodę Wójta Gminy Zblewo. Uroczystość zakończyli członkowie Samorządu Uczniowskiego, którzy wręczając kwiaty dyrekcji szkoły, nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi, złożyli najserdeczniejsze życzenia.

Zapraszamy
do galerii zdjęć !
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2024 - 2000 ZSP Kleszczewo Kościerskie :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.