Losowy obraz

okr_2013_21.jpg
powered_by.png, 1 kB
Piekielnie anielska ... Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: M. Trawicka   
07.12.2011.

„Piekielnie anielska sztuka”     6 października w naszej szkole dwaj artyści wystąpili w inscenizacji pt „Piekielnie anielska sztuka”. Sztuka poruszała niezwykle ważne i aktualne problemy uzależnień, przemocy oraz agresji szkolnej. Była to mieszanka edukacji z ogromną dawką humoru. W skeczu wystąpili również uczniowie naszej szkoły, za co otrzymali gromkie brawa, a artyści byli wielokrotnie proszeni o autografy. Wszystkim spodobała się inscenizacja, bo któż nie lubi się śmiać z dobrych „humorów”.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2024 - 2000 ZSP Kleszczewo Kościerskie :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.