Losowy obraz

okr_2013_15.jpg
powered_by.png, 1 kB

Aktualności !!!
Programy rozwojowe ... - realizacja
Autor: A. Glich   
24.03.2015.


          Uczniowie klasy V z pracami twórczymi (plakaty tematyczne, gry matematyczne...) wykonanymi na zajęciach matematyczno-przyrodniczych prowadzonych ramach projektu pt. „Programy rozwojowe szkół gminy Zblewo” współfinansowanego przez UE ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.
 
XII DEKANALNY KONKURS POETYCKI ...
Autor: Z. Bigilski   
21.01.2015.

XII DEKANALNY KONKURS POETYCKI

pt. „Kościół – wspólnota wierzących”

i  III SZKOLNY ORAZ DEKANALNY KONKURS

na Szopkę Bożonarodzeniową

   Podobnie jak w ubiegłym roku, uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w w/w konkursach.
   Cieszy nas ogromnie finał tych zmagań, bo w środę 17 grudnia 2014r. podczas wspólnej AGAPY w Zespole Szkół Publicznych w Bytoni rozdano nagrody z etapu dekanalnego.
   W konkursie poetyckim I miejsce w Dekanacie Zblewskim zajęła Małgorzata Woźniak z kl. VI SP, a wyróżnienie Katarzyna Lamczyk z kl. II GIMN.
   W szkolnym konkursie Szopki Bożonarodzeniowej nagrodzonych podczas uroczystości Świątecznego Kiermaszu zostało14 osób, a pozostałych 18-stu „budowniczych” otrzymało upominki. Oto lista nagrodzonych uczniów:
   Klasy „0”:
I miejsce - Bartosz Stencel
II miejsce - Marcel Reszczyński
III miejsce - Aleksandra Skóra

   Klasy I – III SP:
I miejsce - Natalia i Karolina Jurczyk
II miejsce - Przemysław Pilarski
III miejsce - Szymon Jankowski

   Klasy IV – VI SP:
I miejsce - Karol Cerowski i Miłosz Bielang
II miejsce - Małgorzata Woźniak
III miejsce - Damian Legaszewski

   Klasy I – III GIMN:
I miejsce - Weronika Goździak
II miejsce - Julia Woźniak
III miejsce - Julita Szablewska

   Natomiast w dekanalnym konkursie Szopki Bożonarodzeniowej wystawiliśmy 3 prace i dwie z nich zostały nagrodzone przez Jury. I miejsce w Dekanacie Zblewskim zajęły - Natalia i Karolina Jurczyk ze SP oraz I miejsce przypadło dla Weroniki Goździak z gimnazjum.
 
Konferencja w Filharmonii Bałtyckiej ...
Autor: A. Glich   
22.12.2014.          W środę 17.12.2014r. w gmachu Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku odbyła się uroczystość podczas której wyróżnienie Marice Mindziul wręczył Marszałek Województwa Pomorskiego.
          W trakcie konferencji przyznane zostały wyróżnienia stypendystom roku szkolnego 2013/2014, którzy przy wsparciu szkoły, nauczyciela-opiekuna i rodziców osiągnęli wysokie wyniki w nauce oraz wykazali się największymi osiągnięciami w zakresie nauk matematyczno-przyrodniczych i technicznych.
          Podczas konferencji, organizowanej w ramach projektu „Pomorskie – dobry kurs na edukację. Program pomocy stypendialnej dla uczniów szczególnie uzdolnionych z obszaru województwa pomorskiego", najzdolniejsi stypendyści roku szkolnego 2013/2014 otrzymali wyróżnienia z rąk Marszałka Województwa Pomorskiego Mieczysława Struka.
          Konferencja organizowana jest przez Departament Edukacji i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego. Projekt „Program pomocy stypendialnej dla uczniów szczególnie uzdolnionych z obszaru województwa pomorskiego" jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego – Poddziałanie 9.1.3 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013.
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 33 - 36 z 640
© 2024 - 2000 ZSP Kleszczewo Kościerskie :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.